POZNAJ SZCZEGÓŁY AKCJI PROMOCYJNEJ

PROFESSIONAL SERIES

O VD

  

Valvoline Oil Can Progression

Valvoline Oil Can Progression

Product GroupVD - certyfikowany importer i dystrybutor produktów Valvoline.

W swojej ofercie posiadamy pełną gamę produktów klasy premium do samochodów osobowych, ciężarowych, pojazdów terenowych i motocykli oraz stacjonarnych silników przemysłowych. W katalogu VD znajdą Państwo: oleje i smary samochodowe, chemię samochodową, dodatki uszlachetniające, Professional Series, środki warsztatowe oraz produkty Tectyl.


Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i sklepów, hurtowni i warsztatów samochodowych na obszarze województwa małopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego, podkarpackiego, lubelskiego, śląskiego i świętokrzyskiego.


Nasi wykwalifikowani handlowcy zapewnią Państwu nie tylko rzetelną i sprawną obsługę w zakresie sprzedaży i dystrybucji, ale także profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich produktów Valvoline.


Stałym klientom i odbiorcom zapewniamy preferencyjne warunki współpracy oraz korzystne oferty cenowe.

 
 

O Valvoline

 

Valvoline jest najstarszą na świecie marką olejową

Tradycja firmy sięga 1866 roku, kiedy to Amerykanin dr John Ellis opracował recepturę oleju przeznaczonego do smarowania układu zaworowego w powszechnie stosowanych wówczas maszynach parowych. Od angielskiego słowa "valve - zawór" pochodzi nazwa firmy Valvoline, która w wielu krajach na całym świecie jest symbolem najwyższej jakości olejów o różnorodnych zastosowaniach.


Dzięki doświadczeniu nabytemu przez blisko 150 lat działalności Valvoline osiągnęła pozycję światowego lidera w branży motoryzacyjnej. Roczne obroty sięgają ponad 1 miliard USD. Valvoline posiada swoje filie w ponad 140 krajach i jest czołową firmą olejową w Stanach Zjednoczonych oraz na całym kontynencie amerykańskim, w Europie, Australii i Azji.
 

Produkty Valvoline obecne są na polskim rynku od 1994 roku. Oleje firmy początkowo dostępne były tylko w Pewexie. Po przemianach gospodarczych na początku lat 90-tych dostępność produktów na rynku wzrosła dzięki powstaniu polskiego przedstawicielstwa. Dziś Valvoline Polska, będąca oddziałem Valvoline International Europe jest wyłącznym przedstawicielem marki Valvoline, Eagle One i Tectyl w naszym kraju.

 

 
Valvoline Distribution na Facebook